دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین روشی از بازار یابی است که یک بستر دو طرفه بین شما و مخاطبین شما ایجاد میکند، در نتیجه میتوانید از نظر مشتریان مطلع شده و با اعداد دقیق بدانید چه مطلبی برای مشتریان شما جذاب تر است.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا در واقع همان بازاریابی دیجیتال نوعی از بازاریابی است که با استفاده از ابزار های الکترونیکی از قبیل رایانه و تلفن های هوشمند و یا به کمک کانال ها و بستر های الکترونیکی از جمله وب سایت ، پست الکترونیک و شبکه های اجتماعی مانند تلگرام به معرفی محصولات و خدمات مورد نظر می پردازد و از این طریق مشتری خود را جذب می نماید.

شبکه های اجتماعی

امروزه نمی توان در هیچ زمینه ای نقش شبکه های اجتماعی را نادیده گرفت. افزایش روز افزون نقش این شبکه ها در زندگی روزمره افراد به شدت در حال افزایش می باشد. در تجارت نیز نمی توان از چنین توانی برای تبلیغات و بازاریابی عبور کرد. شبکه هایی مانند فیسبوک و توئیتر و تلگرام و بسیاری دیگر کمک می کنند که مخاطبین خود را به صورت هدفمند انتخاب کرده و با آنها در تعامل مداوم باشیم و محصولات و خدمات خود را بیشتر به آنها بشناسیم و برند خود را مطرح کنیم.

محتوای خوب

همانگونه که بارها و بارها در مقالات گوناگون تأکید کرده ایم محتوا مهم ترین است. در طراحی سایت و برای افزایش ترافیک سایت خود، باید محتوای صحیح و با کیفیت تولید کنید. محتوای با کیفیت محتوایی است که با استفاده از کمترین و بهترین کلمات ممکن بتوانید بیشترین تأثیر گذاری را بر مخاطبین داشته باشید.

نمونه کارهای ما